BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 

Öncelikle bu anlatacak olduğum hile herkes tarafından bilinmeyen çoğu kişide böyle paylaşımlardan bilgisi olanlardır.Kendi facebook sayfamda yada facebook profilimde bir çok arkadaşım benim söylememden bilgileri oldu,Her neyse bu hileleri bilen ve kullanmasını tam olarak yapamayanlar için en ince ayrıntısına kadar resimlerle veya videolu size anlatmaya çalışacağım.Bu hilelerin içerikleri neredeyse aynı olmasına rağmen ara yüzü ve kullanışları farklıdır.

                                      Addmefast.com 

Ekran Görüntüsü 1
Addmefast.com tıkladığınızda karşınıza yukarda görmüş olduğunuz resimdeki bir sayfa karşınıza çıkacak.Sayfanın arayüzü ingilizce olduğundan internet tarayıcılarınzda dil çevirici eklentiler olması sizin acınızdan iyi olur.Google chrome'yi ben sürekli kullanıyorum tavsiye ederim.Yandaki resimde kırmızı kutu içerisine almış olduğum yere tıklayıp siteye kayıt işleminiz için aşağıdaki resimde göstermiş olduğum gibi kayıt                                                                                                           işlemlerinizi formu eksiksiz doldurarak tamamlayın.


Ekran Görüntüsü 2İkinci aşamamız olan "Ekran Görüntüsü 2" resimdeki bize verilen yerleri eksiksiz olarak doldurarak altta yeşil olan kaydolmak kutucuğuna tıklayın kayıt işleminiz bu kadar.Siteye kayıt olduğunuz e-postaya aktivasyon maili gönderiliyor,msn adresinizi acıp gelen e-posta mailindeki linke tıklayıp hesabınızı aktive etmeniz gerekiyor.Msn adresinizdeki linke tıklayınca karşınıza tekrar üstteki resimdeki görüntü gelecekdir oraya kayıt olduğunuz e-posta ve şifrenizle giriş yapın.

Ekran Görüntüsü 3

Siteye kayıt işleminiz bittiğinde üsteki gibi sayfa karşınıza çıkacak,şimdi asıl işlem bundan sonra başlıyor.Siteye kayıt olduğunuzda size resmin sağ üst köşede kırmızı ile işaretlediğim kredi veriyor.
Şimdi bu siteye facebook sayfanızı twitter,youtube ve diğer sayfalarınızı eklemek için Sitesi/ Sayfa ekleye tıklayın.Aşağıdaki resimdeki gibi bir görüntü sayfa açılacakdır,ordan istediğiniz hileyı yapmak için kullanabilirsiniz.


Ekran Görüntüsü 4

Sağ tarafdaki resimde yeşil ile işaretlediğim yere tıklayıp istediğiniz hile seceneğini secebilirsiniz.Daha sonra altta ne yapılması gereken yerlerin açıklamasını yaparak gösterdim.
Ekran Görüntüsü 5
Şimdi size kısa bir bilgi vermek istiyorum; Bu hile havuz yöntemiyle çalışan bir hiledir.Yani siz başakasının sayfasını beğenmeniz abone olmanız karşılığında o sayfa veya abone olacağınız kişinin size verdiği krediye dikkat edin,herzaman 5 kredi üstü olanları tercih edin,genelde ilk kayıt olduğunuzda 7,8,9 kredi olanlar çok olur onlardan fazlasıyla puan kazanabilirsiniz.
Bu hile için İki ayrı facebook hesabınız olmasını tavsiye ederim.Çünkü hile yapabilmeniz için belirtmiş olduğum gibi siz başkasının sayfasını begendiğiniz zaman yada abonesi olduğunuz zaman çalışan bir hiledir diye bu yüzden gerşek hesabınızdan değilde diğer açmış olduğunuz facebook hesabınızla işlem yapın.Daha sonra takipçi olduğunuz yada beğendiğiniz sayfaları beğenemekden vazgeçebilirsiniz size kalmış.


Videoda kısaca nasıl yapıldığını anlatmaya çalıştım,Bazen site hata veriyor oda sitenin yoğunluğundan  yada sizin kendi bilgisayarınızdan kaynaklanan bir sorundur.Facebook profilinizden beğenmiş olduğunuz sayfaları beğenmekdende vazgeçebilirsiniz.
Diğer hileler için ve yapamayanlar için bana üstte iletişim sayfasından ulaşabilirler yada facebook adresimden yada facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz.Takip Etmek İçin
Pinterest Facebook Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın. 
Top