BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


       Any Video Converter Ultimate - Video Düzenleyici
Any Video Converter Ultimate size sadece bir video dönüştürme programı olarak gelmiyor. Bunun yanında birçok hizmeti de bulunan yazılımın, size sunacaklarından biri de video düzenleme özelliği. Any Video Converter Ultimate ile istediğiniz tüm filmleri kesebilir, birleştirebilir kendi clip video dosyalarınızı oluşturabilirsiniz. 
                                                                                                 

Kendi videolarınızı hazırlayın


Sevdiğiniz filmlerdeki sahneleri kesip birleştirmek mi istiyorsunuz? Any Video Converter Ultimate ile bu çok kolay. Video editing özelliği ile istediğiniz tüm videolardan kesip birleştirme yapabilirsiniz. Dosya formatı fark etmeksizin, slayt gösterileri hazırlayabilir ve bunları istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Arka plana istediğiniz müziği ekleyip, video çerçeve boyutunu ideal ölçülere getirebilirsiniz.

Arkadaşınızın doğum gününde ona bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Ona özel fotoğraf ve görüntülerden oluşan bir klip hazırlayın. Klibe en sevdiği müziği ekleyin ve hediyesini izlerken ne kadar mutlu olduğunu görün.

Kesin, biçin, istediğiniz kadar oynayın

Any Video Converter Ultimate ile video dosyalarını kolayca düzenleyebilirsiniz. Kendi video klibinizi hazırlarken sayısız özellikten faydalanarak özgürce sanatınızı ortaya koyabilirsiniz. Any Video Converter Ultimate, merge video gibi fonksiyonlar ile videolarınızı birleştirmenizi sağlar. Bunun yanında istediğiniz videoları kesip, kısaltabilir, boyutlarını ve uzunluklarını ayarlayıp birleştirebilirsiniz.

                                                           Format kısıtlaması yok

Any Video Converter Ultimate ile çalışırken, giriş ve çıkış formatları konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Şu an piyasada mevcut olan neredeyse tüm giriş ve çıkış formatlarını destekleyen yazılım ile, evinizdeki DVD filmden kestiğiniz görüntüler ile cep telefonunuzdan izleyebileceğiniz bir klip oluşturmanız mümkündür. Üstelik öğrenmesi ve kullanması çok kolay olan bir yazılım ile bunu hızlıca gerçekleştirebileceksiniz.

Any Video Converter Ultimate ile Video düzenlerken asf, avi, wmv, mpeg1, mpeg, mpg, m1v, mp2, mp3, wav, snd, au, aif, aifc, aiff, wmv, wma ve daha birçok formatta video dosyasını düzenleyebilirsiniz. Bunun yanında sayısız çıkış formatına sahip yazılımdan istediğiniz formatta çıktı alabilirsiniz.


Bizi Takip Edin
Pinterest Facebook Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakabilirsiniz...
 
Top