BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


Merhaba bu konumuzda program kullanmadan online olarak mp3 indirebilir veya videoları mp3'e çevirebilirsiniz.
Müzik indirme derdine son veren bu uygulamalar rahatlıkla indirebilirsiniz.
Tek yapmanız gereken size verecek olduğum 5 uygulamadan birini veya hoşunuza gideni kullanmakdır.

1.Listen To Youtube Mp3 Dönüştürücü

Listemizde yer alan bu harika site yardımıyla, Youtube flash videoları mp3’e kolaylıkla ve bedava çevirebilirsiniz. Bu servis hem hızlı hem de bedavadır. Ayrıca kayıt olmanıza da gerek yoktur. Mp3 olarak download yani indirmek istediğiniz videonun URL’sini yani linkini kopyalayıp “Enter Youtube URL” denilen bölmeye yapıştırdıktan sonra “Go” butonuna basmanız kafidir. Sonrasında Youtube videosu listentoyoutube.com serverlarına doğru bir yolculuğa çıkacak, hemen sonrasında yine orada flv formatından mp3’e çevrilecek ve sizlere youtube mp3 indirme linki verilecektir. Hemen bunların ardından “Click here to get your downlaod link” butonuna tıklayarak, “Download Mp3” ibaresini görebileceksiniz. Artık mp3 sizlere bir tık kadar uzak. İnidirin ve istediğiniz yerde kullanın! Tüm bunları “%” olarakta ekranınızdan takip edebileceksiniz. Dolayısıyla herhangi bir aksaklık veya sorunda işlemi tekrar etmeniz yeterli olacaktır.

2. Dirpy Youtube mp3 Çevirici


En gelişmiş ve en yeni youtube mp3 çeviricilerinin başında gelmektedir. Sağladığı hizmetlerin içersinde youtube mp3 indirmek olsa da, ayrıca Vimeo , SoundCloud ve Dailymotion gibi çok ünlü video sitelerinin de videolarını bilgisayarınıza indirmek için.Dirpy kullanılabilmektedir. Yapılacak tüm işlemler Listentoyoutube’taki ile aynıdır.

3. Xenra Free Youtube Converter

Bedava youtube mp3 converter dönüştürücüleri arasında en güçlü olanlardan bir tanesidir. Dolayısıyla Xenra Top-5 listemizdeki yerini almıştır. Hem youtube mp3 programı, hem deonline mp3 çevirme hizmetleriyle güçlü bir altyapıya sahip olan siteyi herkese öneriyoruz.

4. Youtube Mp3 Flv to Mp3 Programı

Kesinlikle %100 bedava servisleri ile göz dolduran bu harika youtube mp3 dönüştürme sitesi bizlere aynı zamanda video kalitesi oranı seçimi ile mp3 kalitesini ayarlama fırsatını da veriyor. Çalışma prensibi 1. Linkte anlattığımız gibidir. Tek fark burada normal ve yüksek kalite arasında seçim yapmamıza izin vermesidir. Eğer siz de hızlı ve ücretsiz online bir servis arıyorsanız, iyi bir seçim olabilir. Bu arada unutmadan hatırlatalım, eğer tarayıcı olarak Firefox veya Chrome kullanıyorsanız, indireceğiniz tarayıcı eklentileri (Addons ve Extensions) sayesinde Youtubemp3.tv sitesini ziyaret etmeden kolaylıkla youtube mp3 indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

5. Flv 2 Mp3 Youtube Downlaoder

Flash videolarını mp3’ çevirmek için kullanılan kayıtsız, parasız ve çok hızlı bir servis olanflv2mp3.com’u güvenle kullanabilirsiniz. Aynı işlemleri URL yardımıyla bu sitede yapabilir. Çok kısa zamanda youtube mp3’lerden oluşan arşivini hazırlayabilirsiniz.


Yukarda vermiş olduğum uygulamaları kullanıp kullanmamak size kalmış.
Bu tür bilgileri paylaşmak ve herkese yararlı bilgiler sunmak bizim işimizdir,bunları kullanıp karar vermek işinizi kolaylaştırmaksa sizin görevinizdir.Herkes kullanmakda olduğu konularda bilgiler veya küçükşeylerde olsa özgürdür.Biz sadece pek bilinmeyenlerde olsa herkesin öğrenmesini sağlayabilmekdir.
Eğer başka fikir ve düşünceleriniz varsa ve kendiniz bildiğiniz bizim bilmediğimiz bu tür uygulamalr veya başka tür bilgiler varsa bizimle paylaşmak isterseniniz aşağıdan yorumlarınızı yapabilir iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
 Diğer konulardaki bilgileri paylaşana kadar herkese kolay gelsin...

6.Youtube Mp3 Dönüştürücü
Youtube video linkini kopyala resimdeki alana yapıştır ve videoyu dönüştür'e tıkla
Bizi Takip Edin
Pinterest Facebook Twitter
© by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın. 
Top