BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


Merhaba arkadaşlar şimdi sizlere kalıcı olarak Facebook hesabınızı nasıl silebileceğinizi gösterecem. Hesap silme konusunda sorun yaşayan herkesin, silme işlemini kolaylıkla sonlandırabilmesi için basit, sade ve anlaşılır bir şekilde anlatacağım.

İşleme başlamadan önce, silme işleminin kalıcı olduğunu ve silme işlemi tamamlandıktan sonra hesabın kesinlikle geri alınamayacağını hatırlatmak istiyorum. Şimdi hesap silme işlemini anlatmaya başlayabilirim.

Hesap silme işlemine başlamadan önce, silmek istediğimiz hesaba giriş yapıyoruz. Silmek istediğimiz hesaba giriş yaptıktan sonra BURAYA tıklıyorsunuz. Bu bağlantı sizi doğrudan hesap silme sayfasına yönlendirecek. Bu bağlantı sayesinde sayfalarca gezinmenize gerek kalmıyor. Yukarıdaki bağlantının sizi yönlendirdiği sayfada bir pencere ile karşılaşacaksınız. “Hesabımı Sil” başlıklı bu pencerede bulunan “Hesabımı Sil” düğmesine tıklayın. Söz konusu pencerenin ekran görüntüsü aşağıdadır. 

 “Hesabımı Sil” düğmesine tıkladıktan sonra yönlendirildiğiniz sayfada “Hesabı Kalıcı Olarak Sil” başlıklı bir pencere açılacak. Açılan bu penceredeki şifre ve güvenlik kontrolü alanlarını doldurun ve “Tamam” düğmesine tıklayın. “Hesabı Kalıcı Olarak Sil” başlıklı pencerenin ekran görüntüsü aşağıdadır.
“Tamam” düğmesine tıkladıktan sonra hesap silme işlemi sonlanıyor. Hesap silme işlemi yanlışlıkları, mağduriyeti ve benzeri durumların önüne geçmek için 14 gün sürer. Bu süre zarfında hesabınıza giriş yapıp silme işlemini geri alabilirsiniz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bu 14 günün sonunda, hesabınız kalıcı olarak silindiğinde, hesabınızı kesinlikle geri getiremezsiniz.Daha sonradan 14 gün sonrasında sildiğiniz hesabınızdaki e-posta ile tekarar bir hesab açabilirsiniz...

Bizi Takip Edin.
Pinterest Facebook Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın.

Yorum Gönder Blogger

 
Top