BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


Macro Recorder  İle Otomatik  LikeAll.org Kredi Kasma Hilesi

        Macro Recorder,Windows için en iyi makro programı.Sadece bir klavye ve fare kaydedici ancak dosyaları ve daha fazlası EXE makro dönüştüren güçlü bir otomasyon aracıdır.Bu program ile siteniz için veya facebook,twitter,youtube gibi sosyal paylaşım sitelerinde otomatik olarak işlem yapabilirsiniz.

         Programın asıl görevi bilgisayarınızda yaptığınız olayları işlemleri otomatik olarak kaydeder ve daha sonra kaydeder ve sizin yaptığınız işlemleri otomatik olarak siz klavye mause kullanmadan yapar.

         Bu özelliği kullanabilmeniz için öncelikle programı bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekir.Program gereksinimleri Windows işletim sistemlerin tümünde başarılı bir şekilde çalışmakdadır.Programın kullanımı oldukca çok basittir,arayüzü ingilizcedir ve en önemlisi programı sadece deneme sürümünü kullanabilirsiniz.Yani 30 gün sonra sizden programı satın almanızı istiyecekdir ve seri numarası istiyecektir,satın aldığınızda seri numarası size verilecektir.

                                Programı nereden indirebilirim?

       Programı Macro Recorder'in kendi sitenizden indirebilirsiniz.Kurulumu basittir.

       Güvenli şekilde programı üsteki indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.


Programı nasıl kullanabilirim?

       Programın arayüzü alttaki resimdeki gibidir,


 •    Önce programı açıyoruz.Daha sonra LikeAll.org sitemize giriş yapıyoruz.LikeAll.org sitesinde hesabınız yok ise burdan kendi hesabınızı oluşturun.LikeAll.org hesabınız yoksa bu hileyi yapamazsınız.Daha sonra facebook hesabınıza giriş yapın.

    

 •     LikeAll.org ve facebook hesabınıza giriş yaptıkdan sonra hile yapacak olduğunuz facebook sayfanızı veya diğer sitelerinizi de kullanabilirsiniz(twitter,askfm,youtube, vs.). •      Daha sonra üstteki resimde ki sol kısımda yer alan seçeneklerden birini seçtiğinizde sağ tarafda beğenebilecek olduğunuz sayfalar yer alacak.Sayfaları beğendikçe siz kredi kazanacaksınız,işte bu işlemi Macro Recorder ile otomatik olarak yapacaksınız.
 •       Şimdi Macro Recorder programını kullanımına geçelim.
 •       Önce Record düğmesine tıklıyoruz.Record düğmesine bastıkdan sonra artık bilgisayarınızda ne yaparsanız o işlemi tekrar tekrar yapar.

 •      Record düğmesine bastıkdan sonra tekrar LikeAll.org sitesine dönelim ve kredi kasma işlemine geçelim.Kredi kasmak için alttaki gibi işlemleri yapın.  
 •     İşlemimiz böylece bitmiştir.
 •     Macro Recorder'de yapmış olduğunuz işlemlerin hızını hızlandırmak veya yavaşlatmak için        yapacak olduğunuz ayarlar şöyledir,
 •     Macro Recorder üst başlıklardan Tools başlığına tıklıyoruz.Sonra Setting başlığına                   tıkladıkdan sonra karşımıza başka bir sayfa açılacak.


 •    Sonra Playback Settings tıklıyoruz,bu ekranda Playback speed başlığında olan                        seçenklerden ok işaretini normal ile fast arasına sürükleyin.
 •    Continuous replay olan kısımı sıfır olarak yapın ve işlemi kaydedin.


Bizi Takip Edin...
Pinterest Facebook Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakabilirsiniz...Yorum Gönder Blogger

 
Top