BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


 
        Facebook hesabı olmayan yoktur.Çoğu kişi facebook hesaplarını başkalarının adı ve bilgileri üzerine açıyor bazıları ise sahtekarlık için,bir çoğuda hile yapmak amaçlı açılan hesaplarıdr.Bu hesaplar artık eskisi gibi facebook tarafından sahte hesaplara izin verilmiyor.Çünkü artık yazılım uzmanları ve bilişim suçları şubesi sosyal medya üzerinden oluşan olaylara bayağı yüksek derecede cezalandırılacağını açıklamışlardı.Tabi bunu çoğu kişi ciddiye almayarak halen sahte hesap açmak peşindeler.

        Sahte hesap açanların %55 i hile veya başka kişilerin hesaplarını hacklemek amaçlı açıldığını biliyoruz.Hackleme amaçlı açılan gerçek olmayan hesaplar anında facebook yönetimi tarafından kapatılıyor,sahte hesap açtıkdan hemen sonra hesabınızı cep telefon numaranızla güncellerseniz hesabınız uzun zaman kapatılmaz.

        Şimdi açık ve gerçek bir konuyu paylaşmak istiyorum ve bu bilginin gerçek olduğuna emin olun.Facebook hesabını hacklemek için artık eskisi gibi kolay değildir.En son facebook yönetimi tarafından nerdeyse her açığı kapatarak artık bu tür hesap hackleme olasılığını ortadan nerdeyse tamamen kaldırmış durumda.Youtubede facebook hesabı hackleme videolarına sakın inanmayın,çünkü hiç biri gerçek değil ve videoyu yükleyenler kendi hesaplarını hackliyolar,sizde o işlemi yaptığınızda bilgisayar bilgisi olmayanlar bu tuzağa enayi gibi düşüyor.Şunu belirteyim şuana kadar bine yakın facebook ve twitter hesabı hackledim.Yukarda anlatmış olduğum bilgiler gerçektir.Benim kullandığım başka bir yöntem var ve bunu hiç kimse ile paylaşmadım şuan.

          Şimdi asıl konumuza gelelim ve sahte facebook hesabı açmak için aşağıdaki anlatımı sırası ile yapalım.


 1. Önce buraya tıklıyoruz.Açılan sayfada bir hesap oluşturun.


 2. Açılan sayfada ki kutu içinde bulunan sahte hesap artık size ait bir hesaptır.
       

3. Şimdi üsteki kırmızı içine alınmış hesap ile bir facebook hesabı açalım.Normal facebook hesabı açtığınız gibi burda da aynı işlemi yapıyorsunuz sadece 2.ci sçenekde ki mail adresini kullanacaksınız.


4. Sahte mail hesabınızı açtıkdan sonra cep telefon numaranız ile hesabınızı onayladıkdan sonra altta ki görüntü gibi facebook hesabınızı onaylayan bir e-posta gelecekdir.Linke tıkladıkdan sonra hesabınız aktif olacakdır ve kullanmaya başlayacaksınız.

Bizi Takip Edin
Pinterest Facebook Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın.Yorum Gönder Blogger

 1. olmuyor eskiden oluyordu ama bişi yapın

  YanıtlaSil
 2. oluyor lan ne yalan söylüyon

  YanıtlaSil
 3. ne kadar face hesap acarsaniz acin facebook yonetimi belli bir aure sonra hesabin sahte oldugunu algilayip kapatiyor
  zannimca IP adresine bakiyor
  ama bunu d

  YanıtlaSil
 4. yaff bi kaç günlüğüne de olsa yine de açılsa keşke ya da silin bu şeyi

  YanıtlaSil
 5. Olmuyor hesap açılıyo ama 2 beğeni yapınca kapanıyo

  YanıtlaSil
 6. TÜRK AMATÖR ADULT SİTEMİZ YOLUNA TAM GAZ DEVAM ETMEKTEDİR ...kocasını aldatıp başka erkelerle sikişen türk hatunların videoları hepsi gerçek...Bakire liseli türk kızlarının analdan sikiş videoları konuşmalı ve hepsi gerçek sadece bizde


  Ensescilerden türk pornoları bizde >> http://sakirabi.com  Liseli EBRU kızlık bozdururken sitemizde >> http://sakirabi.com  Kardeşine banyoda gizli çekim yapan bizde >> http://sakirabi.com  Annesinin sikiş videosunu internette yakalayan bizde >> http://sakirabi.com  Kocasını kapı komşusuyla aldatan türk hatun bizde > > http://sakirabi.com  Türbanlı köylü DERYA sikişirken ağlıyor > > http://sakirabi.com  İstanbullu üniversiteliler gurup sikişde bizde > > http://sakirabi.com  Orospu yengesini keşfeden eleman şikiş video bizde > > http://sakirabi.com  Evlenmeden Nişanlısını Götünden siken İzmirli bizde > > http://sakirabi.com  Üniversite Öğretmenine Am siktiren Ankaralı bizde > > http://sakirabi.com

  YanıtlaSil
 7. https://www.misyonkredi.com Kredi çıkartılır. Sorunlu Krediler Çıkartılır

  YanıtlaSil
 8. beyler facebookdan birkere ban yemişşeniz inanın ki ne yaprasanız yapın hep kapatırlar hesabınızı boşa ugrasmayın

  YanıtlaSil

 
Top