BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 

      IP adresleri ile kişinin yerini tespit edebilir ve bulabilirsiniz.IP adresleri ile ilgili bilgileri elde edebileceksiniz ve açık kaynaklara ulaşabileceksiniz.Ayrıca bu işlemi tam olarak yapbilmeniz için kullanıcının gerçek adres bilgilerine ulaşmanız gerekiyor aksi takdirde yapmış olduğunuz işlem yanlış olabilir.

      IP adresinden ülke ve şehir tespit edebilirsiniz,bu konu ile ilgili bir çok konu bulunmakdadır hangisi doğru hangisi yanlış işe yarıyormu sorularına açıkcası bende cevap veremem ama elde etmiş olduğum bilgilere göre internette herkesin IP adreslerinin gizli olması ve ıp adresleri gizleme yöntemlerini kullandıkları için bu konu bıraz doğru olmaktan çıkıyor.

      Ip adresinden kişi bilgilerine ulaşmanız için benim size verecek olduğum bir kaç yöntem ve bu işinizi görmenize yarayacak bir kaç site yardımı ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

      Ip'den Adres,Telefon Ad Soyad Tespit Etme

  • IP adresi alan adı ile ilişkilendirilmişse; bu adresten ilgili alan (domaini) burdan görebilirsiniz. Eğer ıp adresi sunucu için kullanılıyorsa bu sorgunuzun ardından adresine girerek o alan adının ad,soyad,telefon,e-mail gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  • Modemden bazı bilgilere ulaşmak; İlgili kullanıcının Ip adresini tarayıcınızın(google chrome,internet explorer,firefox,opera) url adres cubuğuna yazarak enter tuşuna basınız.Eğer kullanıcı,kullanıcı adını ve şifresini değiştirmemiş ise internetten bu bilgileri bularak işleminizi yapabilirsiniz.Eğer kişinin modem girişi açıksa karşınıza kullanıcı adı ve şifre soran bir ekran bilgisi gelecektir.Çoğu kişi ilk fabrika ayarları olan modem kullanıcı adı ve şifresini değiştirmez,daha doğrusu değiştirmeyi bilmiyordur.

  • Yasal yollara başvurmak; Eğer sisteminize yasal dışı olarak girilmiş ise ve dolandırılmışsanız elinizde ki ıp adresi saat tarih ve ıp adresi ile savcılığa başvuru yapabilirsiniz.Bizi Takip Edin
Pinterest Facebook Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın.Yorum Gönder Blogger

 
Top