BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

       Macro Recorder,Windows için en iyi makro programı.Sadece bir klavye ve fare kaydedici ancak dosyaları ve daha fazlası EXE makro dönüştüren güçlü bir otomasyon aracıdır.Bu program ile siteniz için veya facebook,twitter,youtube gibi sosyal paylaşım sitelerinde otomatik olarak işlem yapabilirsiniz.

         Programın asıl görevi bilgisayarınızda yaptığınız olayları işlemleri otomatik olarak kaydeder ve daha sonra kaydeder ve sizin yaptığınız işlemleri otomatik olarak siz klavye mause kullanmadan yapar.

         Bu özelliği kullanabilmeniz için öncelikle programı bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekir.Program gereksinimleri Windows işletim sistemlerin tümünde başarılı bir şekilde çalışmakdatır.Programın kullanımı oldukca çok basittir,arayüzü ingilizce dir ve en önemlisi programı sadece deneme sürümünü kullanabilirsiniz.Yani 30 gün sonra sizden programı satın almanızı isteyecekdir ve seri numarası isteyecektir,satın aldığınızda seri numarası size verilecektir.

Programı nereden indirebilirim?

Programı Macro Recorder'in kendi sitenizden indirebilirsiniz.Kurulumu basittir.Aşağıdaki butona tıklayarak güvenli şekilde programı indirebilirsiniz.
download-gif-2-1


                      Programın  kullanımı,Kredi Kasma Hilesi Yapımı

Programın arayüzü alttaki resimdeki gibidir,
 • Önce programı açıyoruz.Daha sonra AddMeFast.com sitemize giriş yapıyoruz.AddMeFast.com sitesinde hesabınız yok ise burdan kendi hesabınızı oluşturun.AddMeFast.com hesabınız yoksa bu hileyi yapamazsınız.Daha sonra facebook hesabınıza giriş yapın.


 •  AddMeFast.com ve facebook hesabınıza giriş yaptıkdan sonra hile yapacak olduğunuz facebook sayfanızı veya diğer sitelerinizi de kullanabilirsiniz(twitter,askfm,youtube, vs.). • Daha sonra üstteki resimde ki sol kısımda yer alan seçeneklerden birini seçtiğinizde sağ tarafta beğenebilecek olduğunuz sayfalar yer alacak.Sayfaları beğendikçe siz kredi kazanacaksınız,işte bu işlemi Macro Recorder ile otomatik olarak yapacaksınız
 • Şimdi Macro Recorder programını kullanımına geçelim.

 •       Önce Record düğmesine tıklıyoruz.Record düğmesine bastıkdan sonra artık bilgisayarınızda ne yaparsanız o işlemi tekrar tekrar yapar.


 •   Record düğmesine bastıkdan sonra tekrar AddMeFast.com sitesine dönelim ve kredi kasma işlemine geçelim.

       
 • İşlemimiz böylece bitmiştir.
 •  Macro Recorder'de yapmış olduğunuz işlemlerin hızını hızlandırmak veya yavaşlatmak için    yapacak olduğunuz ayarlar şöyledir,
 •  Macro Recorder üst başlıklardan Tools başlığına tıklıyoruz.Sonra Setting başlığına                   tıkladıkdan sonra karşımıza başka bir sayfa açılacak.
          
 • Sonra Playback Settings tıklıyoruz,bu ekranda Playback speed başlığında olan                        seçeneklerden ok işaretini normal ile fast arasına sürükleyin.
 •    Continuous replay olan kısımı sıfır olarak yapın ve işlemi kaydedin.
          
 • Bu işlemimiz böylece bitiyor.
VİDEOLU ANLADIM
          


Bizi Takip Edin
Pinterest Facebook Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın.Yorum Gönder Blogger

 
Top