BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


Başka bir hesaba bağlanmak için POP veya IMAP erişimini açma

Başka bir hesaptan posta indirmek için bağlanmadan önce, diğer hesaptan POP veya IMAP erişimini açmanız gerekebilir. Bu makale size hangi sık kullanılan e-posta hizmetlerinin POP veya IMAP erişimini açmanızı gerektirdiği hakkında bilgi sağlayabilirsiniz. Burada bahsedilmeyen bir hesaba bağlanıyorsanız, bağlanmaya çalışmadan önce POP veya IMAP erişiminin açıldığından emin olun.


Hotmail

Bir Hotmail hesabı için POP veya IMAP erişimini açmanız gerekmez. Hotmail hesabınızda klasörleriniz varsa, bu klasörler Hotmail hesabınızdan indirilen e-postalar ile birlikte Outlook Web App'teki hesabınıza kopyalanır.

Gmail

Outlook Web App'ten Gmail hesabınıza bağlanmak için Gmail ayarlarında POP erişimini açmanız gerekir. Ayrıca, Gmail hesabınıza erişimine özel olarak izin vermeniz gerekir.
Gmail ayarlarında POP erişimini açma
 1. Gmail hesabınızda oturum açın
 2. Ayarlar > İletme ve POP/IMAP seçeneğini tıklatın.
 3. POP İndirme altında aşağıdaki seçeneklerden birini belirleyin:
 • Tüm postalar için POP'u etkinleştir (daha önce indirilmiş olan postaları da dahil et) Bu seçeneği belirlerseniz, tüm eski ve yeni e-postalar Outlook Web App hesabınıza indirilir.
 • Şu andan itibaren gelen postalar için POP'u etkinleştir Bu seçeneği belirlerseniz, yalnızca yeni e-postalar Outlook Web App hesabınıza indirilir.
 1. Gmail'ın, Gmail e-posta adresinize gönderilen postaların bir kopyasını Gmail gelen kutusunda tutmasını istiyorsanız, İletilere POP ile erişildiğinde ifadesinin altında Gmail kopyasını Gelen Kutusu'nda sakla seçeneğini belirtin.
 2. Değişiklikleri Kaydet'i tıklatın.
Outlook Web App'in Gmail hesabınıza erişimine izin verme
 1. 'te Ayarlar ayarlar > Seçenekler > Hesap > Bağlı hesaplar > Yeni yeni öğelerini tıklatın. Gmail hesabınız için e-posta adresi ve parola bilgisini girip İleri'yi tıklatın. İleri'yi tıklattığınızda, , önceki adımda girdiğiniz güvenli parolayı kullanarak hesabınıza erişim sağlamaya çalışır. Güvenlik önlemi olarak Gmail, uygulamasının Gmail hesabınıza hemen erişmesine izin vermez. Bunun yerine, Gmail gelen kutunuza bir bildirim iletisi gönderir.
 2. Gmail gelen kutunuzu açın.
 3. Google Hesapları Ekibi'nden (Google Accounts Team) gelen Şüpheli oturum açma engellendi (Suspicious sign in prevented) başlıklı iletiyi açın. Bu iletide, yakın zamanda bir uygulama kullanılarak Google hesabınızda oturum açılmaya çalışıldığı belirtilir.
 4. uygulamasının Gmail hesabınızdan posta gönderip alabilmesini sağlamak için iletideki adımları izleyin.
POP erişimini açtıktan ve uygulamasının hesabınıza erişimine izin verdikten sonra, Gmail hesabınızla bağlantı kurmaya hazır olursunuz. 

Yahoo! Mail Plus, Comcast, AOL

Bu hizmetler size otomatik olarak POP erişimi sağlar ve IMAP erişimini desteklemez.

IMAP erişimi

Outlook Web App, Gmail hariç çoğu hizmet için IMAP erişimini destekler. IMAP erişimi ile bu klasörlerdeki klasörleriniz ve posta öğeleriniz, diğer hesabınızda gördüğünüz şekilde Outlook Web App'e indirilir. Diğer hesabınız IMAP erişimine izin veriyorsa, hesaba bağlanmadan önce IMAP erişiminin açıldığından emin olun.Bizi Takip Edin
Pinterest Facebook Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın.Yorum Gönder Blogger

 
Top