BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 

Casus Yazılım Yükleme Yöntemleri

Casus Telefon Yazılımlarımızdan Dilediğiniz Herhangi Birini Satın Aldığınızda, Yazılımınızın Kullanım Kılavuzu İle Beraber Yükleme Kılavuzuda Gönderilmektedir. Gönderilen Yükleme Kılavuzunda Hedef Telefona Yazılımı Nasıl Transfer Edeceğinizi Ve Kurulumu Nasıl Yapacağınız Detaylı Olarak Anlatılmıştır. Anlatımlarımız En Acemi Kullanıcılara Göre Hazırlanmış Olup Yükleme Konusunda Hiç Bir Zorluk Çekmeyeceğinizi Garanti Ederiz. Satın Alma Öncesi Yükleme Yöntemlerinden Kısaca Bahsedecek Olursak.

Kısaca özetleyelim;


1.Hafıza Kartı Yardımı İle Casus Yazılımı Yükleme

Hafıza Kartı Yardımı İle Casus Yazılımı Hedef Telefona Çok Kolay Bir Şekilde Yükleyebilirsiniz. İşlem Açısından Sadece Bir Dakika Sürmektedir. Bu Sistemde Size Bir Adet İçerisinde Satın Almış Olduğunuz Casus Yazılım Yüklü Hafıza Kartı Gönderilmektedir. Tek Yapmanız Gereken Hafıza Kartını Hedef Telefona Takıp Casus Yazılımı Yüklemek. Bütün Yükleme İşlemleri Tamamlandıktan Sonra Hafıza Kartını Çıkarabilir, Yedek Olarakta Saklayabilirsiniz.
Not: Bu Yöntem Hafıza Kartı Kullanan Telefonlar İçindir.2.Usb Kablo Yardımı İle Casus Yazılımı Yükleme

Bilgisayar Üzerinden Usb Kablo Yardımı İle Casus Yazılımı Hedef Telefona Yükleme İşlemini Gerçekleştirebilirsiniz.Pc Suite Yazılımı Bilgisayarınıza Kurulu Değilse Ve Telefonun Cd sini Daha Önce Bilgisayarınıza Hiç Kurmamış İseniz, Yazılım Yükleme İşlemlerinin En Uzun Süreni Bu Yöntemdir. Casus Yazılımı Hedef Telefona Kurmak Yaklaşık 15-20 Dakikanızı Almaktadır.
Not: Bu Yöntemi Kullanabilmeniz İçin Bilgisayarınızda Nokia Pc Suite Yazılımının Güncel Sürümünün Bulunması Gerekmektedir.3.Bluetooth Yardımı İle Casus Yazılımı Yükleme

Blutooth İle Hedef Telefona Casus Yazılımı Yükleme İşlemi Hızlı Ve Kolaydır. Bilgisayarınızdan Hedef Telefona Casus Yazılımı Bluetooth Üzerinden Mesaj Olarak Gönderip Yükleme İşlemini Tamamlayabilirsiniz. Size Gönderilen Yazılımı Bilgisayarınıza İndirdikden Sonra Bluetooth Üzerinden Saniyeler İçerisinden Telefona Aktarabilir Kurulum Aşamasına Geçebilirsiniz.
Not: Bu İşlem İçin Bilgisayarınızda Bluetooth Adaptörü Bulunması Gerekir.4.Wap Üzerinden Casus Yazılımı Direk İndirme

Wap Üzerinden Casus Yazılımı Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Telefonuna Yüklemeniz İçin Hedef Telefon 2 ,3 Dakikalığına Bile Olsa Elinizde Bulunması Gerekir. Wap Yöntemi İçin Size İndirme "Link" Sms i Gönderilecektir. Bu Sms i Kendi Telefonunuzdan Hedef Telefona " İlet " Diyerek Müsait Zamanda Transfer Edebilir, Hedef Telefonda Gelen Mesajı Açarak Wap Aracılığıyla Casus Yazılımı Hedef Telefona Yükleyebilirsiniz.
Not: Bu Yöntem Sadece Nokia Modelleri İçindir.Bizi Takip Edin
Pinterest>> Facebook>> Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın...Yorum Gönder Blogger

 
Top