BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


AnyBurn, CD, DVD ve Blu-ray diskleriniz üzerine veri yazmak için kullanabileceğiniz küçük ve basit bir programdır. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan program, herhangi bir bilgisayar tecrübesi gerektirmeyecek kadar basit şekilde geliştirilmiştir.
Herhangi bir zorluğu olmayan basit bir kurulum işleminin ardından kullanmaya başlayabileceğiniz program, oldukça sade bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve program yardımıyla gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemler ana pencere üzerinde kutucuklar şeklinde listelenmiştir.
İmaj dosyalarını diske yazdırma, klasör ve dosyaları diske yazdırma, müzik dosyalarını diske yazdırma, yeniden yazılabilir diskleri silme, disklerden imaj dosyası oluşturma, disk kopyalama, müzik CD'lerini bilgisayara kopyalama, imaj dosyalarını birbirine dönüştürme, klasör veya dosyalardan imaj oluşturma ve sürücü veya disk bilgilerini görüntüleme gibi birçok farklı özelliği kullanıcılara sunan AnyBurn, gerçekten oldukça profesyonel ve kullanışlı bir disk yazma programıdır.
Disk yazdırma, kopyalama, imaj dosyası oluşturma veya ses CD'si dönüştürme gibi işlemler sırasında sistem kaynaklarını ılımlı şekilde kullanan programın saymış olduğum tüm işlemler için tepki süreleri de oldukça iyidir.
Testlerim sırasında herhangi bir şekilde bir sorunla karşılaşmadığım AnyBurn, disk yazdırma işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlıyor. Sahip olduğu gelişmiş özellikleri, küçük dosya boyutu, ücretsiz oluşu ve basit kullanımıyla son zamanlarda karşılaştığım en iyi disk yazdırma programlarından biri olan AnyBurn'ü tüm bizi takir eden kullanıcılarımıza  şiddetle tavsiye ediyorum.Eğer isterseniz daha geniş kapsamlı bir yazılım arıyorsanız buradan bu konuya göz atabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin...
Pinterest>> Facebook>> Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın...Yorum Gönder Blogger

 
Top