BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 

Blog ve siteler için online mp3 müzik upload etme sitelerini buradan bulabilirsiniz.Bazen sitelerde kullandığımız mp3 player için mp3 linki gerekli oluyor işte bu siteler ile işinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

1- Myfilare-File Den
Bize 2 GB alan veriyor ve bütün mp3 formatlarını desteklemektedir.Üyelik gerektiren bir online sitedir.Üye olduktan sonra daha önce upload ettiğiniz mp3'lere ulaşabilirsiniz.

Myspace yahoo tarafından sunulan bir müzik paylaşım sitesidir.Üye olduktan sonra müziklerinizi upload ederek paylaşabilir kendi listenizi oluşturabilirsiniz.Sınırsız alan sunması sitenin en güzel özelliğidir.

Savefile ile müzikleriniz upload ederek sitenizde paylaşabilirsiniz.Ayrıca dosya dönüştürme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

4- Cincopa
Cincopa upload sitesi bir müzik player oluşturmanıza da yer veren,ayrıca resim slaytları video slaytları vs. diğer özelliklerini de kullanarak sitenizde güzel farklı paylaşımlar yapabilmenizi sağlayan bir sitedir.Öncelikle siteye üye olmak gerekiyor.

5- Mp3tube
Bu site ise 2008 dan itibaren hizmet veren gerek video paylaşımı gerekse mp3 paylaşımı olmak üzere,ister bilgisayarınızda ki müziklerden isterseniz internet üzerinden müzik url adresini kullanarak oluşturabileceğiniz.bir sitedir.Ayrıca site ücretsiz olmasından birde ücretli versiyonu bulunuyor.Bu sitede upload işlemini youtube yüklemiş olduğunuz videolarıda kullanabilmenizi sunuyor.Her hangi bir sınırlaması olması en güzel kısmıdır.

6- Yukebox
Yukebox sitesine üye olduktan sonra kullanabilirsiniz.Bu site size sadece müzik player oluşturma imkanı sunuyor.

7- picasong
Picasong benimde kullandığım en kolay ve kullanışlı olan bir mp3 upload sitesidir.Bu siteye upload ettiğiniz mpe'lerin url adreslerine ulaşarak kendinize ait müzik arşivi oluşturabilirsiniz.

8- Yandex.Disk
Dosya upload sitesidir.Yüklemiş olduğunuz dosyalar illegal değilse uzun süre güvenle verileriniz saklanır.

9- Uploading.com
Bütün dosyalarınızı upload edebilirsiniz.Mobil ve masaüstü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.Site üyelik gerektiren bir sisteme sahiptir.Ayrıca FTP dosyalarınızı da upload ederek paylaşabilirsiniz.

10- hyperfileshare.com
Hyperfilshare ile video,resim,müzik,flash ve dosya upload edebilirsiniz.Üye olmak gerekmiyor 500 MB kadar veri yükleyebilirsiniz.

11- Boomp3
Boomp3 sitesine facebook hesabınız ile giriş yapabilir veya siteye üye olabilirsiniz.Eğer dropbox hesabız ile işlem yaparsanız 10 GB kadar alan sunuyor.Bu site bazen sıkıntı yaratabiliyor.
Bizi Takip Edin...
Pinterest>> Facebook>> Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın...Yorum Gönder Blogger

 
Top