BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 

Blogger,wordpress ve diğer sitelerinize çevrim içi veya çevrim dışı olarak kullanıcılarınız size anında mesaj göndererek sizden yaptım isteyebilir,bir konu hakkında bilgi almaya yarayan bir sohbet servisidir.

Çok kolay kurulum ve özelleştirme;

İndirme yok, kurulum ücreti yok.Hoş, özelleştirilebilir bir sohbet pencere öğesine sahip olmak için bir kod satırını web sitenize yapıştırmanız yeterli.

Siteye Kayıt Olma İşlemi1- Kayıt olmak için üste ki butona tıklıyoruz.Ekrana gelen sayfada ki yerlere adınızı,e-posta adresinizi yazarak kayıt olun.
2- Kayıt olduğunuz e-posta adresinize gelen e-mail tıklıyoruz.Daha sonra karşınıza parola oluşturacak olduğunuz sayfa gelecek buradan siteye her zaman giriş yapabileceğiniz bir şifre belirleyin ve ardından "Kaydet ve kontrol Paneline Git" butonuna tıklıyoruz.
3- Burada siteniz için bir profil ön bilgisi oluşturacağız,önce ki resimdeki Next butonuna tıkladık dan sonra karşınıza gelecek ekranda gerekli yerleri isteğinize göre doldurduktan sonra tekrar Next butonuna tıklıyoruz.
4- Ekran görüntüsünde ki işlemden sonra size sitenize ekleyecek olduğunuz enbed kodunu verecektir.Bu kodu blogger sitenizde gadget ekleme ile sitenize ekleyin.Daha sonra "Go to Visitor List" butonuna tıklayın profil paneline giriş yapın.
Widgeti Özelleştirme
1- Widgeti özelleştirmek için öncelikle kumanda panelinden sol kısımda yer alan "Widget" pencere öğesi butonuna tıklıyoruz.

2- Pencere öğesini özelleştirme sayfasında üst kısımda "Görünüm" butonuna tıklayın.
3- Sohbet Penceresi kısmından sohbet şablonunuzun rengini boyutunu ve sitenizde nerede görünmesini istiyorsanız bu kısımdan ayarlayın.
4- Chat Badge kısmından sizin sohbette görünecek olan resminiz,mesajınızı,kendi görüntünüzü ekleyecek olduğunuz kısımdır.
5- Diğer adımları kendinize göre düzenleyin,ve üst kısımdan "Formlar" kısımından yine knedinize göre düzenleyin,Ayarlar kısmı olduğu gibi kalsın.Bizi Takip Edin...
Pinterest>> Facebook>> Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın...Yorum Gönder Blogger

 
Top