BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


   Network Scanner Bilgisayar kullanıcıların kullandığı çoklu-kanallı IP,NetBLOS modem arayüzüne ulaşabilmenizi sağlayan yasal dışı bir hacker yazılımıdır.Bu programın tam kullanımı hakkında geniş bilgi vermek bizim adımıza suş işlemiş oluruz,bu yüzden kabaca nasıl kullanılacağı konusunda kısa ipuçları vererek gösterecez.

   Fazla lafı uzatmadan hemen kullanım kısmına geçelim.
* Öncelikle SoftPerfect Network Scanner yazılımını bilgisayarınıza kurmadıysanız hemen BURAYA tıklayarak programı indirin.İndirmiş olduğunuz Rar dosyasının içerisinde 32Bit ve 64Bit sürümleri mevcut sizi hangisini kullanacaksanız onu bilgisayarınıza kurun.
* Daha sonra indirip kurduğunuz programı açın.Programın arayüzü gayet sade ve kullanışlı,ve programProgramın arayüzüne göz atacak olursak resimde de gördüğünüz gibi bir ekranı var.

* Şimdi burdan sonra ki aşamalarda ki yapacak olduğumuz işlemler hackerlik için yapılan kısa bir işlem.Programı açtığınızda üst kısımda 2 adet Range From alanını göreceksiniz.İşlemi yapabilmek için bu iki kısıma kendi IP adreslerinizi yazacaksınız.IP adresinizi öğrenmek için cmd kullanarak öğrenin.

* IP adresinizi öğrendikten sonra 1.ci kutucuğa IP adresinizi ekleyin ve son rakamı 0 (sıfır) yapın.2.c. kutucuğa da tekrar IP adresinizi yazın ve son rakamları yerine 255 yazarak Start Scanning butonuna tıklayın ve hemen alt kısımda indirme çubuğunun dolmasını bekleyin.

* Start Scanning butonuna tıkladıktan sonra alt kısımda size yakın olan çevrenizde ki ve kendinizin IP adreslerini bulacaktır.Çıkan sonuçların sol taraflarında + işareti olması gerekiyor yoksa buna dikkat edin.+ işaretinin anlamı o bilgisayarın kullanıcılara açık olduğunu gösterir.
* Bu bölümde çıkan sonuçlara göre istediğiniz modeme girebilmeniz için aynı IP adreslerinin başında ? işareti olan seçeneğe sağ tıklayarak Open Computer > As Web (HTTP) tıklıyoruz.

* Böylece o kişinin modem arayüzüne ulaşmış olursunuz.Eğer o kişi modem şifresini değiştirmemiş ise Fabrika Ayarları giriş şifreleri normalde standarttır,ve modemlerin markalarına göre şifre atarlar veya şifre kısımları boş bırakılarak giriş yapılabiliyor.Modem şifrelerine ulaşmak için buraya TIKLAYIN.
Böylece kurbanın modemine sızarak modem Wifi şifresini ve diğer bilgilerine ulaşabilir değiştirebilirsiniz.
* Bu kısımdan sonrasını açıklamak yasal olmadığı için buraya kadar nasıl kullanılacağını incelemiş olduk.


NOT: 
PROGRAMIN TAM KULLANIMI KONUSUNDA BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİM KISMINDAN BİZE MAİL GÖNDEREREK YARDIM ALABİLİRSİNİZ.PROGRAMIN KULLANIMINDAN SONRA Kİ YASAL OLMAYAN İŞLEMLER İÇİN BİZ SORUMLU DEĞİLİZ...


Bizi Takip Edin...
Pinterest>>Facebook>>Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın...Yorum Gönder Blogger

  1. sen gerizekalısın ya

    YanıtlaSil
  2. devamı nasıl olacak bilgilendirirmisiniz

    YanıtlaSil

 
Top