BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 

Multiplayer FPS Oyunu

Ülkemizde çok sevilen ve oynanan Wolfteam, çok oyunculu bir FPS oyunudur. Wolfteam'i arkadaşlarınızla birlikte veya onlara karşı oynayabilirsiniz. Oynaması bedava bir oyundur. İsterseniz ilk olarak Wolfteam'in hikayesine değinelim.

İnsanların sağlık düzeylerini iyileştirmek için yapılan bir araştırma sırasında çok ilginç bir bulguya rastlanır. Buna göre, bazı özel insanların DNA'ları kurtlarınkine çok benzemekte olduğu farkedildi. İşte bu buluştan sonra olanlar oldu. Çünkü bu insanların yaşam sürelerinin nitekim kısa olduğunun anlaşılması ile, onları iyileştirmek için ilaç geliştirilmeye başlandı. Rastlantı eseri yapılmak istenen ilacın tam ters özelliği olan bir ilaç yapılınca bu özel insanların kurtlara dönüştürülebileceği anlaşıldı. Bu özelliği askeri alanda kullanmak ise kaçınılmazdı.

Kurtlar, çok fazla kuşuna karşı dayanıklılar ve yakaladıkları insanları hançerleyebiliyorlar. Oyun içinde kurt şekline ne zaman dönüşeceğinize siz karar veriyorsunuz. Tahmin edebileceğiniz gibi Wolfteam'in ana savaşı kurtlar ve insanlar arasında geçiyor. Kurtlar sadece pençeleri ile savaşırlarken, insanlar bir çok silahı kullanabiliyorlar. Fakat kurtlar daha dayanıklı iken insanlar daha kolay öldürülebiliyorlar. İki tarafında kendine güzel özellikleri var. İşin içine bir de yepyeni yetenekler ve karakter geliştirmeleri girince savaş tam bir yeteneğin yanında taktik savaşına da dönüşüyor. Sadece iyi bir FPS oyuncusu olmakla birlikte karakterinizi de geliştirmeyi unutmamanız lazım. Wolfteam'de 4 farklı jenerasyon var. Ve her jenerasyonda farklı farklı karakterler mevcut. Her karakterin ise kendi özel hikayesi var. Yani oyun yapımcıları oyunun hikayesine de önem vermişler. Ayrıca oyuna acemi er olarak başlayıp askeri rütbelerle ilerleyerek generalliğe kadar yükselebiliyorsunuz.

Oyunda tamı tamına 14 farklı oyun modu var. Birinden sıkıldığınızda hemen diğerine geçebilirsiniz. Her türlü kişisel oyun zevki için farklı bir oyun modu var denilebilir. Bu kadar çok oyun modu olur da bunları oynayabileceğimiz haritalar kaç tanedir? Wolfteam'de tam 30 farklı harita bulunuyor. Oyna oyna bitmez diyebiliriz.

Not: Oyun içerisinde Wolfteam Wall Hack veya benzeri hile programları kullanmak, hesabınızın süresiz olarak kapatılmasına neden olabilir. Bu sebeple Wolfteam hile ya da hileleri gibi durumlara ilgi duymanızı önermiyoruz. Wolfteam kayıt olma işlemini gerçekleştirdikten sonra oyunu oynayabilirsiniz. Wolfteam Rusya üzerinde de oldukça popüler olan oyunlar arasında yer alıyor.
Oyun Gereksinimleri;
Ücretsiz : Lisans
Desteklenen dil seçenekleri : İngilizce,Türkçe
İşletim Sistemi : Win 7/Vista/XP/Win2000
Üretici : Softnyx


Bizi Takip Edin...
Pinterest>>Facebook>>Twitter
 © by bilgicafem61
Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın...Yorum Gönder Blogger

 
Top