BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


     DNS Değiştirme Programı

     Smart Safe DNS kullanıcılara hem hızlı, hem özgür hem de güvenli bir internet bağlantısı sunan ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilecek bir DNS değiştirme programıdır.

SmartSafeDNS temel olarak kullanıcıların internet bağlantıları ile ilgili farklı ihtiyaçlarını bir arada karşılayabilen bir DNS değiştirme programıdır. İnternet kullanımlarımızda çoğu zaman farklı DNS servislerini kullanarak daha hızlı bir internet bağlantısı sahibi olma veya internet bağlantımızı daha güvenli hale getirmeyi amaçlarız. Fakat bu ihtiyaçların hepsini bir arada karşılayabilen DNS servislerini bulmak oldukça zordur. İşte SmartSafeDNS bizim internet bağlantımızı ve bilgisayarımızı güvenli hale getirirken internet sayfalarına daha hızlı erişim yapabilme imkanı sunuyor. Bunun yanında SmartSafeDNS eğer DNS değiştirme işlemlerinde zorlanıyorsanız tek tıklamayla bu işlemi gerçekleştirmenize de imkan tanıyor.

SmartSafeDNS bize özgürce internette gezinti yapabilme imkanı vermekte. Program ile geçiş yapacağınız DNS servisi sayesinde engelli sitelere erişim yapabilmektesiniz. SmartSafeDNS bize bu işi herhangi bir ayar yapmadan oldukça kolay bir şekilde halledebilme imkanı tanımakta. Program sayesinde tek tıklama ile yasaklı sitelere giriş yapabiliyoruz.

SmartSafeDNS sunduğu güvenli DNS hizmeti sayesinde malware yani kötü amaçlı yazılım koruması sağlamaktadır. Program ile tek tıklamayla değiştireceğiniz DNS'ler sayesinde bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımların ve reklam yazılımlarının internete bilgi sızdırmasının önüne geçebiliyorsunuz ve kişisel bilgi güvenliğinizi otomatik olarak sağlıyorsunuz. 

SmartSafeDNS ile internet erişim süreleriniz de kısalmakta. SmartSafeDNS hizmetinin sunduğu hızlı DNS'ler sayesinde normalden çok daha kısa sürede internet sitelerinin açıldığına şahit olabilirsiniz ve hızlı internet bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz.

SmartSafeDNS kurulum gerektirmeden çalışan bir yazılım. Smart Safe DNS ile hızlı ve güvenli DNS servislerine geçiş yapmanız için tek gereken programı açarak "Düzelt" seçeneğine tıklamak. Program sisteminizde kayıt defteri girdileri oluşturmuyor ve bilgisayarınızın sistem kaynaklarını tüketmiyor.

SmartSafeDNS genel olarak tek tıklamayla size çok daha kaliteli bir internet deneyimi sunan, farklı ihtiyaçları bir arada karşılayabilen ve bütün bunları ücretsiz olarak kullanıcılara sunan kullanışlı bir yazılım.Bizi Takip Edin...
Pinterest>>Facebook>>Twitter
 © by bilgicafem61
Blogumuza Abone Olun
Yeni Yazılar e-posta Adresinize Gelsin

Yorum Gönder Blogger

 
Top