BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


     WordPress Anket eklentileri kullanıcı katılımı için önemli roller oynuyor.Bugün WordPress web sitesi için en iyi WordPress Anket eklentileri listeliyeceğiz.
WordPress için anket eklentileri siteniz için en önemli eklentilerden bir tanesi sayılır.Bu yüzden sitenizi takip eden veya kullanıcılar ziyeretçiler sitenizde ki yazılarınıza veya siteniz hakkında geri bildirim gibi vs. işlemlerde önemli rol oynar.Örneğin sitenizde oluşturduğunuz bir anket formu sayesinde sizden ziyaretçilerinizin beklentileri konusunda fikir sahibi olup bu ankete göre farklı yazılara ve konulara değinebilirsiniz.

1. YOP Anket
YOP Anket eklentisi kolayca blogunuza ekleyebilir post / sayfada bir anket entegre edebilirsiniz.WordPress pano içinden,sitenizin kullanıcıların teklifleri ise çok daha diğer benzer ürünlerden daha anket yönetmek sağlar.Basitçe söylemek gerekirse, sizin ihtiyaçlarınızı gözden kaybetmek ve hiçbir ayrıntı akıbetinin bırakılır da sağlamaktadır.

2. Feedweb
FeedWeb ile sitenizde Blog değerlendirme,Widget notlarınızı artırtma,oylama seçeneği sunan bir eklentidir.FeedWeb eklentisinin diğer bir kullanım özelliği sitenizde ki verimliliği ölçmenize yarabilecek bir eklenti olarak kullanabilirsiniz.

Sitenizde bu eklenti ile reklamlar yayınlayarak gelir etme imkanı sağlayabilirsiniz.Farklı amaçlar için anketler oluşturarak sitenizde yayınlayabilirsiniz,en önemlisi facebook ile entegre ederek böylece hem sitenizin tanıtımı hemde yazılarınıza daha çok kitle çekebilirsiniz.Fazla ayrıntı için Eklenti sitesine göz atın.

Tamamen özelleştirebilir olan bu eklenti,sitenizde her hangi bir konu hakkında liste oluşturarak sitenizde kullanabilirsiniz.Ayrıca Eklentinin kurulumu hakkında bilgiyi eklenti sayfasının sonunda bulabilirsiniz.Daha fazla bilgi için bu yazıya göz atmanızı tavsiye ederim.

Swipp bir olan sosyal zekası platformu size duyguları ölçmek ve daha iyi karar verme sürücü kullanabilir çözümler üretebilirsiniz

Geri bildirim almak destek sorunları çözmek,kısa anketler,ekran bildirim mesajları,ve ziyaretçileriniz ile birebir çözüm üretecek bir eklenti

Skysa enket ile sitenizdeki konulara ziyeretçileriniz oy verebilir,dinamik anketler oluşturabilirsiniz.

Sitenizi ziyeret eden kullanıcıların ne istediklerini,ziyaretçileriniz ile doğrudan iletişim kurma,daha iy izlenim ve konuları ele alabileceğiniz bir anket eklentisi

9. Pinnion 
Farklı konularla ilgili anketler oluşturarak sitenizde kullanıcılarınızın oylamasını istediğiniz türde bir eklenti.Kurulum konusunu buradan bulabilirsiniz.


Bizi Takip Edin...
Pinterest>>Facebook>>Twitter
 © by bilgicafem61
Blogumuza Abone Olun
Yeni Yazılar e-posta Adresinize Gelsin
 
Top