BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


   Ad-Aware Free Antivirus+, gelişmiş casus yazılım engelleme özelliğini güçlü bir antivirus programıyla birleştirerek kullanıcılara sunan ve kullanıcıları her türlü sanal tehdide karşı koruyan oldukça başarılı bir güvenlik programıdır. İki farklı özelliği tek program içerisinde birleştiren yazılım, bu sayede kullanıcıları truva atları, arayıcılar, rootkitler, botlar ve korsan eylemlere karşı korumaktadır.

   Antivirus modülü en popüler virüs tehditlerine karşı algılama ve temizleme işlemlerini gerçekleştirirken, casus yazılım modülüyse siber saldırılara karşı kullanıcıları koruyarak kişisel verilerinizin güvenliğini sağlar.

   Güvenli olmayan indirmeleri engelleyen, e-posta tehditlerini algılayan, sosyal medya hesaplarınız için şifrelerinizi saklayan ve ağ bağlantınızı kontrol eden Ad-Aware Free Antivirus+, tam teşekküllü bir güvenlik çözümünü kullanıcılarına sunar.

   Oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla anlaşılabilir ve kullanılabilir. Hızlı, tam ve özel tarama seçeneklerinden istediğinizi kullanarak bilgisayarınızı tehditlere karşı kolayca tarayabilirsiniz.

   Hızlı tarama fonksiyonu sayesinde sisteminiz üzerinde yüksek önem taşıyan bölümleri tarayabilir. Tam tarama fonksiyonu sayesinde sisteminizi derinlemesine tarayabilir. Özel arama fonksiyonu sayesinde de sisteminizin istediğiniz bölümlerini tarayabilirsiniz.

   Tarama işlemleri sonrasında Ad-Aware Free Antivirus+ eğer bir tehdit tespit ederse, bulunan tehditle ilgili karantinaya alma işlemi, silme işlemi, es geçme işlemi veya izin verme işlemlerinden herhangi birini uygulayabilirsiniz. İsterseniz zamanlanmış tarama seçeneğini kullanarak, belirlediğiniz zaman aralıklarında sisteminizi her türlü tehdide karşı tarayabilirsiniz.

   Oyun modu sayesinde arka planda çalışan sessiz bir korumaya sahip olabilirsiniz ve oyun modundayken Ad-Aware bildirimlerinden herhangi biriyle karşılaşmazsınız. Bu noktada meraklanmanıza gerek yok, çünkü antivirus motoru arka planda sessizce çalışmaya ve bilgisayarınızı korumaya devam edecektir.

   Sistem kaynaklarını orta seviyede kullanan Ad-Aware Free Antivirus+ ile tarama yaptığınız zamanlarda arka planda başka bir uygulama çalıştırmak sisteminizi oldukça zorlayabilir. Bu nedenle özel tarama işlemleri sırasında farklı uygulamalar üzerinde çalışmamak çok daha verimli ve hızlı bir taramanın önünü açacaktır. Son sürümüyle birlikte Türkçe dil desteğine de sahip olan program, bundan böyle yabancı dili olmayan Türk kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılabilecek.

Ad-Aware Free Antivirus+ Artı Yönleri
+ Ücretsiz
+ Otomatik ve sessiz güncellemeler
+ Kullanışlı, yenilenen bir arayüz
+ Sessiz çalışma modu
+ Oyun modu
Ad-Aware Free Antivirus+ Eksi Yönleri
- Reklamlı
- Araç çubuğu aracılığıyla URL kontrolü ve kimlik hırsızlığı önleme

   

Yorum Gönder Blogger

 
Top