BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


Windows 7 Kurulumunu Flash Diskinizden Gerçekleştirin
Windows 7 USB/DVD Download Tool, Windows 7 işletim sisteminin ISO olarak kopyasını almanızı sağlar. USB bellek veya DVD'ye kopyalayabileceğiniz ISO dosyasıyla optik sürücüye ihtiyaç duymadan işletim sistemi kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 7 USB/DVD Download Tool ile elde edeceğiniz ISO dosyası Windows 7 kurulum dosyalarını tek sıkıştırılmış bir versiyonu. USB belleğe veya DVD'ye kopyaladığınız ISO dosyasını kök dizininde çalıştırmanız kurulum için yeterli olacaktır. Bu dosyanın mutlaka USB veya DVD'ye aktarılması gerektiği ise unutulmamalı.

   Windows USB / DVD Download aracı bir USB flash sürücü veya DVD Windows 7/8 ISO dosyasının bir kopyasını oluşturmak için olanak sağlar. Bir önyüklenebilir DVD veya USB flash sürücü oluşturmak için, ISO dosyasını indirmek ve ardından Windows 7 USB / DVD Download aracını çalıştırın. Bu yapıldıktan sonra, USB flash sürücü veya DVD doğrudan Windows 7 veya Windows 8 yükleyebilirsiniz. ISO dosyası tek bir sıkıştırılmamış dosya içine kombine tüm Windows yükleme dosyalarını içerir. ISO dosyasını indirdiğinizde, Windows'u yüklemek için bazı ortama kopyalamak gerekiyor.

   Bu araç, bir USB flash sürücü veya DVD ISO dosyasının bir kopyasını oluşturmak için olanak sağlar. USB flash sürücü veya DVD Windows'u yüklemek için yapmanız gereken tüm sürücüsündeki kök klasörden Setup.exe USB portuna USB flash sürücü takın veya DVD sürücünüze takın DVD takın ve çalıştırın. Not: Windows 7 USB / DVD Download aracı ile bir USB flash sürücü veya DVD'ye kopyalamak kadar ISO dosyasını Windows yüklemek ve oradan yükleyemezsiniz.

   Windows USB / DVD Download aracı oluşturur ISO dosyasının kopyasını önyüklenebilir. Bootable medya ilk makinenizde mevcut işletim sistemini çalıştırmak zorunda kalmadan Windows 7 yüklemek için izin verir. Eğer bilgisayarınızın BIOS sürücülerin önyükleme sırasını değiştirmek Eğer bilgisayarınızda açtığınızda, USB flash sürücü veya DVD doğrudan Windows 7 kurulumunu çalıştırabilirsiniz. Sürücülerin BIOS önyükleme sırasını değiştirmek için nasıl hakkında bilgi için bilgisayarınızdaki belgelere bakın. Windows XP Kullanıcıları için aşağıdaki uygulamaları aracı yüklemeden önce yüklü olması gerekir: Microsoft .NET Framework v2 yüklü olmalıdır •. Bu indirilebilir API v2 Mastering Görüntü yüklü olmalıdır.
Windows 7 USB/DVD Download Tool 1.0 Sistem Gereksinimleri
Lisans :Ücretsiz (Free)
Dil Desteği : İngilizce
İşletim Sistemi : Windows 7
Boyut : 2.6 MB
Sürüm : 1.0
Üretici : Windows Kod Plex
Kategori : Araçlar / Sistem Atraçları


Blogumuza Abone Olun
Yeni Yazılar e-posta Adresinize Gelsin
Not: Gelen Maili Aktif Etmeyi Unutmayınız!

Yorum Gönder Blogger

 
Top