BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 


   Türk Telekom’da haftanın 2 günü internet hediye!

Kampanya ile ilgili bilgi ve detaylar:

 • Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Kampanya, 06.04.2016 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır.
 • Kampanyadan hem faturalı hem de faturasız müşterilerimiz yararlanabilirler.
 • Kampanyaya 17.02.2016 ile 05.04.2016 tarihleri arasında katılabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında yıl sonuna kadar her hafta 2 gün, aylık 2GB ile sınırlı olmak üzere hediye internet keyfi yaşayabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım faturalı ve faturasız toplam 1.000.000 müşteri ile sınırlıdır.
 • Faturasız hat kullanıyorsanız; kampanyaya katıldıktan sonra her ay düzenli olarak tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda kampanya faydasından yararlanabilirsiniz.
 • SMS göndererek kampanyaya kayıt olduktan sonra hediye günlerinizin hangileri olduğu bilgisi SMS aracılığıyla size ulaştırılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET veya Avea'dan en az birindeki aboneliğiniz devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerinizi paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay vermiş olmanız gerekmektedir.
 • Faturalı hat kullanıyorsanız; kampanyadan yararlandığınız süre boyunca bulunduğunuz tarifedeki internet faydasından daha az internet faydalı bir tarifeye geçiş yaptığınız durumda kampanya katılımınız sonlandırılır ve kalan hediye internet faydanız iptal edilir.
 • Kampanyaya son katılım tarihi 05.04.2016'dır. Kampanya kapsamında hediye internet faydasını kullanabileceğiniz son tarih 31.12.2016'dır.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar silinecektir.
 • Faturasız hat kullanıyorsanız, faydaların geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan kampanyayı iptal edebilirsiniz. İptal halinde kampanya dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanılmaya devam edilebilecek; yeni bir 25 TL ve üzeri yükleme sonrasında ise yeni fayda tanımlanmayacaktır.
 • Faturalı hat kullanıyorsanız kampanyayı iptal ettiğiniz anda hediye internet faydanız iptal edilecektir.
 • Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır. Kampanyasını iptal eden veya kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamazlar.
 • Kampanya geçerlilik tarihi boyunca faturasızda 30 gün, faturalıda fatura dönemi süresince en fazla toplam 2GB kullanabilecek şekilde haftada 2 gün ücretsiz internet kullanım hakkı sunulacaktır ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından ücretsiz internet sunulacak günlerin değiştirilmesi hakkı saklıdır. Kampanyadan yararlanma günleri müşteri bazlı olarak değişiklik gösterebilir. Kampanyadan yararlanılacak günler müşteriler tarafından değiştirilememektedir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda şirketimiz tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, numara değişikliği yapan, faturasızdan faturalıya geçiş yapan, faturalıdan faturasıza geçiş yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka internet içerikli paket yoksa faturalı müşteriler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız müşteriler için 2 KR/ 100 KB üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu hediye faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamındaki hediye internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB, faturalı tarafta 1 Byte’dır.

Faturasız müşteriler;

 • Faturasız Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart ve Faturasız Jet Tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir. BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanamazlar.
 • Kampanyaya kayıt olabilmek için müşterilerin kayıt anında; Süper 3'lü, Woops Süper Fırsat, Süper 3'lü Büyük, Yeni Yıl Boyu Rahatım - Yıllık HY 1800 DK ve 4 GB, Woops Fenomen, Woops Efsane, Woops Yaptım Oldu, Woops Neden Olmasın, 3 Ay Rahat, Woops Tam Benlik, Büyük Fırsat 2 GB, Woops Çok Net, Woops Süpersonik, Woops Kolay 2 GB, Woops Süper Fırsat 2 GB, Woops Süper Fırsat 4 GB, Woops Süper Fırsat 3 GB, Yeni Yıl 4 GB, Büyük Fırsat 4 GB, Yeni Yıl 2 GB, Yeni Yıl 8 GB, Yeni Yıl 6 GB, Yeni Yıl 10 GB, Bol ve Hızlı 2GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB paketlerinden herhangi birini kullanıyor olmaları gerekmektedir.
 • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL HEDIYE 2 GUN yazıp 5555'e gönderilir. Kampanya kaydının iptal edilmesi halinde mevcut haklar dönem sonuna kadar kullanılmaya devam edilir, yeniden 25 TL veya üzeri TL yüklemesi yapılması durumunda ise haklar yenilenmez.
 • Kampanyada kalan hakları öğrenmek için KALAN HEDIYE 2 GUN yazıp 5555'e gönderilir.

Faturalı müşteriler; 

 • Tarifesindeki internet faydası 2GB’ın üzerinde olan ve ekte buluna faturalı tarifelerdeki müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilirler. Tarifesindeki internet faydası 2GB’ın altında olan faturalı tarifelerdeki müşterilerimiz 2GB ve üzeri internet içeren tarifelere geçiş yapmaları durumunda kampanyadan yararlanabilirler. Kontrolü SEÇ tarifeleri, Kontrollü Esnaf tarifeleri, Kontrollü Esnaf Dostu tarifeleri, Ortak Tarife, Data tarifeleri kampanyadan yararlanamazlar. BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosa Mobil hariç Faturalı Gelir "Paylaşım Ortaklığı (GPO) kapsamında sunulan tarifelerde bulunan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilirler.
 • Kampanyadan yararlanabilen tarife listesine buradan ulaşabilirsiniz.
 • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL HEDIYE 2 GUN yazıp 5555'e gönderilir.

Yorum Gönder Blogger

 
Top