BAYRAĞIM


Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kızkardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.

Işık ışık, dalga dalga bayrağım,

Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.Sana benim gözümle bakmayanın

Mezarını kazacağım.

Seni selamlamadan uçan kuşun

Yuvasını bozacağım.Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...

Gölgende bana da, bana da yer ver!

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar!

Yurda, ay-yıldızının ışığı yeter.Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün

Kızıllığında ısındık;

Dağlardan çöllere düşürdüğü gün

Gölgene sığındık.Ey şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalı;

Barışın güvercini, savaşın kartalı...

Yüksek yerlerde açan çiçeğim;

Senin altında doğdum,

Senin dibinde öleceğim.


Tarihim, şerefim, şiirim, herşeyim;

Yer yüzünde yer beğen:

Nereye dikilmek istersen

Söyle seni oraya dikeyim!

 Öncelikle SuckerBurn nedir?

   SuckerBurn, facebook hacklemek için geliştirmiş olduğumuz bir platformdur.Bu platformda hiç bir kod bilgisi olmadan basit bri şekilde istediğiniz kişini facebook hesabını ele geçirebilirsiniz.Veya facebook hesabınız çalındı çalan kişiyi biliyorsunuz fakat nasıl geri alacağınızı bilmiyormusunuz yada kız arkadaşınızın facebook hesabı çalındı geri almak istiyor fakat geri alamıyormusunuz.Cevabınız evet ise işte tam size göre bir platform! SuckerBurn dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

SuckerBurn Ne Amaçla Yapılmıştır?

   SuckerBurn, asıl amacı facebook’unuzu çalan kişileri bilip geri alamamızda yola çıkarak yapmış olduğumuz bir platformdur.Sadece facebook geri almak için değil size zararı dokununan kişilerinde facebook hesabını hackleyebilirsiniz.SuckerBurn ister facebook hesabı hacklemek için istersenizde çalınan facebooklarınızı geri almak için kullanabilirsiniz.

SuckerBurn Kullanmak Güvenlimidir?

   SuckerBurn, kullanmak tamamen güvenlidir.Fakat yinede güvenliğiniz için hacklediğiniz kişini facebook hesabına “Adınızı Soyadınızı – E-Posta Adresinizi – Telefon numarınızı – TC kimlik” gibi kişisel bilgilerinizi hacklediğiniz kişinin hesabına yazmayınız.Olurda Facebook hacklediğiniz kişi hesabını geri alırsa sizin kişisel bilgilerinizi görüp şikayette bulunabilir.

SuckerBurn Çalışma Sistemi Kullanımı Nasıldır?

   SuckerBurn, çalışma sistemi çok basit ve herkesin kullanabileceği bir şekilde tasarlanmıştır.Facebook Çalmak/Hacklemek istediğiniz kişiye “Sahte Facebook Url Adreslerini” veya “Sahte Facebook Android” uygulamasını vermeniz gerekmektedir.Ayrıca kişisel ve genel olarak hesaplar bölümü ikiye ayrılmaktadır.Kişisel hesaplar bölümü sadece sizin çaldığınz/hacklediğiniz hesapların bulunduğu yerdir.Genel hesaplar bölümü ise tüm SuckerBurn üyelerini çaldığı/hacklediği hesapların bulunduğu yerdir.Sisteme kayıt olan üyeler “Basit Üyeler” olarak başlarlar.Daha sonra Haftalık Aylık ve Yıllık olmak üzere uygun paketi seçerek üyelik paketini yükselterek “Vip Üye” olabilirler.Basit üyeler sadece kişisel hesaplar bölümüne erişebilir.Kişisel hesaplar bölümünde “Mobil ve Bilgisayar” için sahte facebook url adresleri mevcuttur.Hesabını çalacağı/hackleyeceği kişiye uygun url adresini vererek sahte facebook giriş yapmasını sağlamalıdır.(Facebook hesabını çalacağınız/hackleyecğiniz kişi mobilde ise mobil görünümlü, bilgisayarda ise bilgisayar görünümlü sahte facebook  giriş sayfa url adreslerini vermeniz gerekmektedir.) Bu sahte facebook’lardan giriş yapan kişilerin hesapları sizin SuckerBurn’daki Kişisel Hesaplar Panelinize (E-Posta – Şifre – Gönderildiği Tarih – IP Adresi) şeklinde gelecektir.Buradan bu bilgileri alarak kişini hesabına erişebilirsiniz.Basit üyelerin kişisel hesaplar bölümü 100 hesap olarak sınırlandırılmıştır.100’den fazla hesap çaldığınızda 101 hesap liste dışına çıkar ve bir daha o bilgiyi göremezsiniz.(Bu, 100 hesap çaldıktan sonra bir daha hesap çalamayacağım anlamına gelmez! Sadece eski çalınanlar liste dışına çıkar ve göremezsiniz.) Vip üyeler ise tüm SuckerBurn üyelerinin çaldığı hesapları görebililir, düzenleyebilir ve silebilir. Ayrıca vip üyeler sınırsız olarak tüm hesapları görebilir, düzenleyebilir ve silebilir.Vip üyeler için özel olarak “Sahte Facebook Android” uygulamasıda vardır.Bu “Sahte Facebook Android” Uygulamasını hesabını hackleyeceğiniz kişiye vererek (Android Cihazı olmak şartıyla) cihazına kurmasını sağlamalısınız. Sahte facebook kurduğunda sahte facebook gerçek facebook ile aynıdır. Görünüm açılış olarak kişi bu sahte facebook açtığında giriş yapması istenmektedir. İster isteme facebook giriyim derken sahte facebook girdiği anda Vip üyenin kişsiel hesaplar bölümüne gelecektir.Aynı zamanda Vip üyeler kendi aralarında sohbetde edebilirler.Her SuckerBurn giriş yaparken girişin tamalanması için reklama tıklamanız gerekmektedir.Fakat Vip üyesi iseniz giriş yaparken reklamlarla karşılaşmadan direk panele erişebilirsiniz. Vip üyeler profil bilgilerini tamamen değiştirme hakkınada sahiptir.Hem basit hemde Vip üyeler 7/24 Hızlı Destek alabilmektedir.Blogumuza Abone Olun
Yeni Yazılar E-posta Adresinize Gelsin
Not: Gelen Maili Aktif Etmeyi Unutmayınız!

Yorum Gönder Blogger

 
Top